Жалюзі та ролети

Тканинні ролети – це один із видів сонцезахисних систем. Вони складаються з суцільного полотна, регулювання висоти якого відбувається завдяки обертанню вала. Умовно їх можна розділити на три підвиди: відкритого типу, закритого та ролети системи День-Ніч.

Характеристики ролет і жалюзі.

Ролети Стандарт використовується вал діаметром 19 мм для висоти 1,5 м і довжини ролети 1,2 м.  Вал 32 мм використовується для широких штор, до 2,5 м. Це відкрита система, короб не встановлюється. Кріплення може бути як до вікна, так і до стіни на дюбелі. До ролет відкритого типу можуть іти додаткові елементи: магнітик або струна. НОВИНКА! Прозорий   механізм і ланцюжок.   Вартість ролети 60х155 см – від 350 грн.

Рулонні штори Міні

Ролети закритого типу Де-люкс з П-подібними напрявляючими. Ціна ролети розміром 60х155 см – від 470 грн.

Ролети День-Ніч можуть бути як відкритого так і закритого типу. Ціна ролети розміром 60х155 см – від 750 грн.

Жалюзі горизонтальні алюмінієві cистеми Стандарт. Ширина ламелі 25 мм. Ціна жалюзі розміром 60х155 см – від 190 грн.

Жалюзі вертикальні. Конструкції вертикального типу оснащуються зручним і практичним механізмом управління , завдяки чому в приміщенні можна забезпечити бажаний світловий потік і потрапляння сонячних променів. Ціна 135х155 см – від 525 грн.

Купить Жалюзи офисные

Правила замірів ролет і жалюзі. Виміряти ширину і довжину враховуючи штапік. Рекомендовано додати 1-2 см по ширині і 5 см по висоті для валу.

Рисунок 1. Вимірювання ролети відкритого типу

Новинка! Штори пліссе. Має безліч переваг. Тканина 100 % поліестер.  Широкий вибір тканин, текстур і кольорів. Легкій монтаж. Відсутність валу. Можливість встановлювати на нестандартне вікно. Ціни помірні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФОРМА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ